Franczyza

Udostępnij ofertę:

oferta franczyzy Rabatem.pl umowa franczyzowa franczyza Rabatem.pl

Oferta franczyzy Rabatem.pl - to się po prostu opłaca!

Chcesz zostać właścicielem dobrze prosperującego portalu internetowego oraz wydawcą specjalistycznej gazety? Szukasz pomysłu na biznes, ale nie chcesz ryzykować dużym wkładem własnym? A może szukasz dodatkowego źródła dochodu i chcesz zdobyć kawałek szybko rosnącego rynku kodów rabatowych? Jeżeli odpowiedź na te pytania brzmi "tak", to  oferta franczyzy Rabatem.pl jest czymś dla Ciebie! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat nawiązania z nami współpracy odwiedź TEN LINK » oraz pobierz prezentację dokładnie opisującą działalność  TUTAJ »

franczyzna-rabatem

Lubisz się uczyć nowych rzeczy, lubisz innowacyjne rozwiązania oraz technologie, jesteś osobą pełną energii i chcesz spróbować swoich sił w biznesie, nawet z niskim wkładem pieniężnym - jeżeli ten opis do Ciebie pasuje, koniecznie przejrzyj  umowę franczyzową Rabatem.pl. Każdy, kto posiada przynajmniej minimalne doświadczenie w sprzedaży, lubi wyzwania i chce sam decydować o tym, ile chce zarabiać, może dołączyć do naszej drużyny! Dzięki naszej ofercie franczyzy możesz zacząć zarabiać już w kilkanaście dni. W jaki sposób?

Przepis na sukces jest prosty – polega na pozyskiwaniu partnerów i prezentowaniu ofert reklamodawców w formie multimedialnej kampanii w internecie, w prasie oraz w mediach społecznościowych! Znajdź restaurację, sprzedawcę butów, firmy serwisujące sprzęt RTV, start-up z ciekawym produktem, ekskluzywny salon SPA, hotel lub dosłownie każdy inny podmiot, który prowadzi sprzedaż swoich towarów lub usług. Przekonaj go, aby zdobył więcej klientów dzięki systemowi kodów rabatowych, a następnie umieść jego ofertę na własnym portalu www spod znaku Rabatem.pl. Gratulacje! Właśnie zacząłeś zarabiać pieniądze! Całość działań można zawrzeć w czterech prostych punktach:

 • Krok pierwszy - zapoznaj się z nami i podpisz umowę franczyzową Rabatem.pl
 • Krok drugi - przekonaj firmę prowadzącą sprzedaż towarów lub usług do systemu kodów rabatowych
 • Krok trzeci - umieść ofertę pozyskanego partnera w Rabatem.pl
 • Krok czwarty - zacznij zarabiać!

Warto wspomnieć, że oferta franczyzy Rabatem.pl jest pierwszą w Polsce wirtualną platformą zakupów rabatowych oferowanych w systemie franczyzowym. Innowacje i nowoczesne rozwiązania są przyszłością - kto pierwszy zda sobie z tego sprawę, ten zyska najwięcej. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz symbiozie prasy i Internetu, osiągnęliśmy sukces na miarę XXI wieku!

W dzisiejszych czasach jedynie aktywne, skłonne do ryzyka osoby mają szansę na osiągnięcie finansowego sukcesu. Na szczęście istnieją pomysły na firmę, które nie wiążą się z ogromnym ryzykiem finansowym lub nie wymagają wielkich nakładów czasowych. Prawdziwą sztuką jest wobec tego dostrzec naprawdę dobrą okazję i ukroić swój kawałek tortu w świecie biznesu! Zrób to z Rabatem.pl - Polacy pokochali kody rabatowe, aż 88% z nas reaguje na hasła takie jak rabaty, zniżki promocje! Taki jest już nasz świat, w znakomitej większości zamieszkują go konsumenci oraz zaledwie kilka procent producentów, niezależnych finansowo, odnoszących sukcesy i kreujących własną rzeczywistość. Do której grupy chcesz należeć?

franczyzna-rabatem

Dlaczego chcesz mieć swój własny portal zakupowy Rabatem.pl?

Bez internetu nie ma biznesu. A nowoczesny portal z atrakcyjnym layoutem może okazać się naprawdę znaczącą pomocą! Nie chodzi w nim nawet o rozpoznawalne, zastrzeżone przez urząd patentowy logo marki Rabatem.pl. Siłą Twojej dedykowanej platformy będzie czytelny, intuicyjny i niezwykle prosty w obsłudze system pobierania kodów rabatowych. Nawet niedzieli użytkownicy internetu bez problemu poradzą sobie z odszukaniem interesujących ich ofert oraz pobraniem kodu rabatowego.

Aby zdobyć kupon wystarczy dosłownie kilkadziesiąt sekund! Jedyne, co Twój przyszły klient musi zrobić, to wybrać odpowiednią okazję, przejść do jej dedykowanej podstrony, a następnie kliknąć w przycisk "Pobierz kod". Teraz pozostało już tylko zapisać swój kod w smartfonie lub na kartce i... gotowe! Wprowadzanie nowych ofert na stronę www jest równie proste i odbywa się w trzech krokach: najpierw wygeneruj odpowiedni kod, następnie wprowadź ofertę za pomocą przyjaznego panelu administracyjnego, na koniec uruchom promocję - całość zajmie Ci najwyżej 5-10 minut! Warto wspomnieć, że portal Rabatem.pl przystosowany jest także do najnowocześniejszych urządzeń mobilnych, o których powiemy sobie poniżej. A teraz czas na garść ciekawych faktów!

 • Czy wiesz, że już od 2010 roku (!) internauci stanowią w Polsce ponad połowę ogółu dorosłych?
 • Niemal wszyscy internauci (98%) mają w domu dostęp do sieci. Ponadto od kilku lat, coraz bardziej popularny staje się Internet mobilny – w 2014 korzystało z niego ponad trzy czwarte użytkowników (77%).
 • W ciągu ostatnich dziewięciu lat rośnie popularność zakupów dokonywanych w sieci. W roku 2008 osoby deklarujące przynajmniej jednorazowe zakupy za pośrednictwem Internetu stanowiły zaledwie jedną czwartą ogółu dorosłych, natomiast, w 2014 r. była to niemal połowa Polaków (47%).

Wygląda całkiem nieźle, prawda? Nowoczesne, dobrze zarządzane i zoptymalizowane witryny internetowe mogą gromadzić ruch dziesiątek, a nawet setek tysięcy użytkowników miesięcznie! Tak potężne narzędzie zapewni Ci olbrzymią pomoc w pozyskiwaniu nowych partnerów i zapewni niekwestionowany atut w rozmowach z zainteresowanymi systemem kodów rabatowych podmiotami. Swoją wiedzę będziesz mógł wzbogacić o zestaw statystyk, wykresów oraz danych dotyczących działań Twoich odbiorców. A to jeszcze nie wszystko!

franczyzna-rabatem

Dlaczego chcesz mieć swoją własną gazetkę zakupową Rabatem.pl?

Ponieważ pomoże Ci ona zarobić więcej. Jest to sprawdzony, pewny i skuteczny kanał komunikacji z klientem. Czy wiesz, że według badań CBOS z grudnia 2013 roku wynika, że aż 18% badanych wśród przeczytanych rok wcześniej tekstów wymieniło krótkie teksty, takie jak reklamy, komunikaty informacyjne, ulotki, gazetki promocyjne i inne im podobne. 18% wydaje się być małą liczbą? Cóż, tyle samo badanych przyznało, że czytało książki! Dzięki sprzedaży miejsca reklamowego w Twojej gazetce możesz zarobić naprawdę niezłe pieniądze! Zależnie od nakładu, jaki wybierzesz, może być to od 5000 do nawet 11 000 złotych! Dodatkowo gazetka jest wsparciem Twojej dedykowanej strony Rabatem.pl, o której powiedzieliśmy sobie wcześniej. Oprócz zapewnienia Ci stałego źródła nowych odwiedzających pomoże Ci budować rozpoznawalność marki oraz ułatwi sprzedaż reklam lokalnym firmom.

Jeżeli już ustaliliśmy, że gazetka reklamowa jest nam potrzebna, powiedzmy sobie, jak ją przygotować. Bez obaw! Nie potrzebujesz wyjątkowych zdolności graficznych i nie musisz znać się na drukarstwie. Cała gazetka posiada spójny layout, a jedyne co musisz zrobić, to przygotować kupony rabatowe zgodnie z udostępnionym wzorem! Nawet przy pomocy najtańszych programów graficznych przygotujesz swoją gazetkę jedynie w ciągu kilku godzin!

 • Czy wiesz, że gazetka z rabatami przypomina w wyglądzie gazetkę z Mc Donald?
 • Czy wiesz, że dzięki gazetkom z rabatami zwiększa się zasięg danej oferty?
 • Czy wiesz, że pierwsze gazetki z rabatami zostały wyprodukowane w XIX w. przez Coca Cola?
 • Czy wiesz że niemalże 90% ludzi reaguje na rabaty, zniżki?

Wykorzystaj to!

Synergia kanałów sprzedaży - wiemy, jak się to robi!

Posiadając tak potężne pomoce jak portal internetowy oraz gazetka reklamowa możesz osiągnąć naprawdę wiele... jednak dopiero przy wsparciu stale zyskujących na popularności narzędzi Social Media wyciągniesz ze swojego nowego biznesu 100% możliwości! Dołączając do drużyny Rabatem.pl odbędziesz specjalistyczne szkolenie dotyczące obsługi mediów społecznościowych, poznasz najskuteczniejsze sposoby i tricki, które wykorzystasz podczas komunikacji z klientem oraz dowiesz się o naszych dotychczasowych doświadczeniach. Facebook i instagram - dzięki nim klienci chętniej będą korzystali z Twoich ofert, a Ty jeszcze łatwiej pozyskasz nowych partnerów i zarobisz więcej!

Współpracują z nami zarówno globalne marki, jak i lokalne biznesy. Przykłady? Proszę bardzo!

Już po krótkich odwiedzinach na głównej stronie Rabatem.pl przekonasz się, jak bardzo rozbudowana jest sieć naszych kontaktów i partnerów. Współpracują z nami tacy giganci, jak 4F, Allegro, Nike, Douglas, Komputronik, Agata meble, Kruk czy Black Red White. Wszyscy przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na franczyzę w naszym programie mogą, liczyć na pozyskanie podobnych klientów lokalnie! Twoje umiejętności sprzedażowe i nasze kontakty pozwolą Ci porzucić wszelkie ograniczenia.

Oczywiście Rabatem.pl to nie tylko największe marki na rynku, ale także mniejsze, lokalne przedsiębiorstwa. W Twojej okolicy znajduje się godny polecenia hotel? Pizzeria? Ekskluzywne SPA? A może warsztat samochodowy, butik, okulista albo sklep sportowy? Koniecznie złóż w nich wizytę i zaproponuj dołączenie do atrakcyjnego programu kodów rabatowych. Takie rozwiązania są po prostu najlepsze - zyskujesz zarówno Ty, jak i Twój nowy klient! To prawdziwe "Win - Win situation"! W zakładce ZAUFALI NAM znajdziesz kilka dowodów na to, że to się opłaca, a tymczasem zapoznaj się z naszą ofertą l ....................ZOSTAŃ WYDAWCĄ - SAM DECYDUJ O TYM ILE ZARABIASZ, ZADZWOŃ  660 745 557 i DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ !

franczyzna-rabatem


Oferujemy:


Gotową platformę rabatem.pl, z subdomeną Twojego miasta (www.twojemiasto.rabatem.pl).
Kompletny Know-How Biznesu.
- Wyłączność terytorialna – miasto i powiat.
- Gotowy Biznes Plan z opracowaniem polityki cenowej, dla danego miasta.
- Tytuł gazetki zarejestrowany w Rejestrze Dzienników i Czasopism.
- Znak Towarowy Rabatem zarejestrowany w Urzędzie Patentowym RP.
- Gotowy panel CMS do zarządzania treścią na stronie.
- Opracowane projekty  Kuponów Rabatowych, Kodów Rabatowych
- Layout Gazetki z Rabatem (przygotowanej do druku, do których należy wkleić kupony).
- Dostęp do zasobów FTP, gotowe formaty, szablony, oferty.
- Gwarancję uzyskania wszystkich zysków ze sprzedanych reklam.
- Wsparcie techniczne i merytoryczne (8:30 – 16:30).
- Administracja serwerów oraz aktualizacja oprogramowania.
- Wdrażanie nowych funkcjonalności.
- Dostęp do drukarni wraz z opieką graficzną.
-  Pomoc w uzyskaniu dofinansowań z Urzędów Pracy.

 Zestaw na Start:

- Szkolenie wdrożeniowe (całodzienne szkolenie sprzedażowe, uzupełnione praktyką w prowadzeniu portalu).
- Szkolenie z obsługi panelu CMS (zarządzanie stroną, wprowadzanie ofert na stronę).
- Szkolenie z obsługi programu graficznego, projektowanie graficzne i skład Gazetki.
- Szkolenie z obsługi serwerów FTP.
- Szkolenie z obsługi mediów społecznościowych, dzielenie się doświadczeniami, wskazanie właściwej drogi dla franczyzobiorcy.
- Dwudniowe Szkolenie z zakresu płatnej reklamy i sprzedaży na Facebook. Szkolenie bardziej zaawansowane + Dostęp do Akademii Online.
- Szkolenie z podstaw SEO.
- Szablony ofert, grafik, postów.Projekty graficzne (banery, wizytówki, Rollup, druki wielkoformatowe).
- Spoty na Telebim oraz spoty radiowe.
- Nieograniczoną ilość egzemplarzy pokazowych „Gazetki z Rabatem”.
- Gotowe wzory umów z klientami oraz podstawowe dokumenty prawne.
- Dedykowany adres email oraz kontakt telefoniczny na platformie Rabatem.pl.
- Dostęp i oddanie do dyspozycji kilku tysięcy zdjęć stockowych rabatem.pl.
- Foldery ofertowe oraz wizytówki i teczki partnerskie.
- Księga zawierająca kompletny Know – How wraz z instrukcją.

Warunki współpracy:
- Opłata franczyzowa  9800 zł netto + VAT.
- Wymagana własna działalność gospodarcza.
- Umowa na okres dwóch lat, z możliwością przedłużenia.
- Miesięczna opłata  249 zł netto + VAT (od trzeciego miesiąca po podpisaniu umowy).
- Laptop z dostępem do Internetu.
- Telefon komórkowy.
- Minimum półroczne doświadczenie w sprzedaży.

Osoby zainteresowane prowadzeniem oddziału Rabatem.pl prosimy o kontakt bezpośrednio z osobą odpowiedzialną za rozwój Franczyzy pod nr   660 745 557

POBIERZ PREZENTACJĘ PDF Z OPISEM SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Rabatem.pl to  Twój Własny Biznes, Tania Franczyza, Dobry Pomysł na Biznes, Franczyza z niskimi kosztami stałymi!
Zadzwoń i Dowiedź się  WIĘCEJ 660 745 557

franczyzna-rabatem