25% zniżki na ściankę wspinaczkową w Mobius Studio

POBIERZ KODIKONA
Oszczędzasz:
- 25%

Do końca oferty pozostało:

49

Udostępnij ofertę:

Z Rabatem.pl - 25% zniżki liczonej od ceny standardowej, na wszystkie indywidualne wejścia oraz sekcje, a także na wypożyczenie sprzętu.

Mobius Studio to profesjonalne centrum wspinaczkowe, w którym możecie spróbować swoich sił w pokonywaniu pionowych przestrzeni. Atestowany sprzęt gwarantuje bezpieczeństwo, a doświadczeni instruktorzy pomogą Wam w przełamywaniu strachu i nauczą wszystkiego, co niezbędne, aby wspinaczka od początku była wspaniałą przygodą! :)


Rabat dotyczy:
- wejść jednorazowych,
- wejść rodzinnych 2+2,
- strefy Mobius dla Najmłodszych,
- wypożyczenia uprzęży, butków, przyrządów do asekuracji i liny dynamicznej.

Oddajemy do Waszej dyspozycji ścianę wspinaczkową o łącznej powierzchni około 700 m2, podzielonej na trzy części: boulderową, linową oraz strefę przygotowaną specjalnie dla dzieci.

Bouldering to rodzaj wspinaczki bez asekuracji liną, na niedużą wysokość, nad materacem. Każdy boulder składa się z niewielkiej ilości trudnych ruchów (przechwytów). Nasze boulderownie oferują wspinanie w każdej formacji, jaką można napotkać w terenie skalnym. Mamy wszystko: począwszy od połogów, zacięć i przewieszeń, aż po mantle rodem z prawdziwych skał.

Wspinaczka z liną - część do wspinania z liną oferuje drogi  dochodzące do 15 m długości. Możliwe jest tu wspinanie z dolną i górną asekuracją. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: zarówno początkujący, jak i mocno zaawansowani wspinacze!

Mobius dla Najmłodszych - to strefa przygotowana specjalnie dla dzieci, które mogą próbować swoich sił wspinając się w trójwymiarze. Do dyspozycji są trzy fabuły: ocean, kosmos i dżungla. Adrenalina, radość z ruchu i uśmiech dzieci gwarantowane!

Wbrew pozorom wspinaczka jest aktywnością dla każdego, również małe dzieci (od około 4 lat), osoby z nadwagą i mało sprawne fizycznie doskonale poradzą sobie z rekreacyjnym wspinaniem na sztucznym obiekcie.

Oferta jest ważna do dnia 31 sierpnia 2019 r.

- 25%
kontakty

Adres:

Centrum Wspinaczkowe MOBIUS Studio

ul. Czarnowska 17

Kielce

Strona firmy:

http://mobius-studio.pl/

Telefon:

511381488

Email:

recepcja.mobius@gmail.com